Дочка МакГрегора не називала батька "мудаком"


Дочка МакГрегора не називала батька
Фото: Getty
Дочка Евана МакГрегора, Клара, наполягла, що вона не назвала свого тата «мудаком», коли вона міркувала про свою матір на цьому тижні. 22-річна модель опублікувала святкову фотографію, що розповідає про її улюблену маму Єву Мавракіс, яка в минулому році досить різко розлучилася з Еваном, де вона, здавалося, критикувала свого батька. Або так подумали багато коментаторів. Розмістивши знімок своєї мами в бікіні в своєму Instagram, вона відповіла одному прихильнику, який написав: «Приємно знати, що у вас є такі гени... тримайте її подалі від своїх хлопців».
Клара відповіла: «Ні, я тримаю її подалі від чоловіків-мудаків, які залишають мою богиню маму». Еван і дружина Єва Мавракіс розлучилися після 22 років шлюбу торік, і, незабаром після цього він почав зустрічатися зі своєю колегою Мері Елізабет Уінстед. Клара раніше висловлювала своє невдоволення з приводу розколу і назвала Мері Елізабет «сміттям» в соціальних мережах.
Тепер Клара стверджує, що вона хотіла сказати зовсім інше. Її мати «заслуговує когось» в своєму житті, хто не «мудак». Вона написала в своїй історії в Instagram: «Давайте з'ясуємо одну річ. Я не нападала на мого батька. Не вір всьому, що читаєш».
Тегі: эван макгрегор
Джерело: Instagram
Сергей Задко 24 січня 2019


Ім’я:
10 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено