Дрю Беррімор зібралася заміж вчетверте


Дрю Беррімор зібралася заміж вчетверте
Новий роман 42-річної Дрю Беррімор виявився стрімким. Вона почала зустрічатися зі своїм нинішнім бойфрендом Девідом Хатченсоном тільки в цьому році, але, як стверджують подруги актриси, вона вже будує плани. Більш того, Беррімор збирається зіграти весілля зі своїм коханим ще до новорічних свят.
З Девідом Хатченсоном, віце-президентом компанії Дрю Flower Beauty, що виробляє косметику та парфуми, вона познайомилася вже деякий час назад. Однак спочатку їх стосунки носили діловий характер, вони переросли в роман лише на початку цього року. Причому спочатку Дрю і Девід зустрічалися, намагаючись не привертати уваги до свого роману. Пара почала відкрито з'являтися на публіці тільки цієї весни. З того часу Беррімор і її бойфренда не раз бачили в ресторанах Лос-Анджелеса, де вони фліртували один з одним.
Подруги актриси бояться, що вона занадто поспішає знову будувати своє сімейне життя. Адже Беррімор тільки в серпні минулого року розлучилася з Девідом Копелманом, батьком їхніх спільних дітей - 5-річної Олів і чотирирічної Френкі. І хоча розлучення, як стверджувало колишнє подружжя, було виключно "доброзичливим", актриса, за її зізнанням, сильно переживала крах свого чергового шлюбу.
Тегі: дрю бэрримор
Сергей Задко 27 липня 2017


Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено