Дуейн Джонсон повинен був схуднути для Голлівуду


Дуейн Джонсон повинен був схуднути для Голлівуду
Фото: Getty
Дуейн «Скеля» Джонсон розповів, як йому веліли схуднути і перестати тренуватися, якщо він хоче домогтися успіху в Голлівуді.
Колишній борець, що став актором, вимовив надихаючу промову, коли він отримав нагороду Icon Generation Award на MTV Movie & TV Awards, закликавши людей бути самими собою. «Я хочу поділитися з вами дуже швидким уроком, хлопці. Ми можемо бути самі собою», - сказав він, приймаючи нагороду, і сказав, що вирішив, що «не буде відповідати Голлівуду», коли вперше потрапив в кіноіндустрію після того, як йому сказали «припинити працювати».
«Коли я вперше приїхав до Голлівуду, Голлівуд, вони не знали, що, чорт візьми, робити зі мною», - продовжив він. «Я маю на увазі, що я був наполовину чорношкірий, наполовину самоанський, шестифутовий, професійний борець вагою 275 фунтів. У той час мені говорили, що ти повинен виглядати певним чином, ти повинен скинути вагу, ти повинен бути кимось іншим, ти повинен перестати тренуватися, перестати робити те, що я любиш, ти повинен перестати називати себе Скелею».
Тегі: дуэйн джонсон
Джерело: THR
Сергей Задко 15 червня 2019Ім’я:
22 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено