Дуейн Джонсон може зіграти в «Термінаторі 5»


Дуейн Джонсон може зіграти в «Термінаторі 5»

Але, тим не менш, Арнольд Шварценеггер переконує, що саме він виконає головну роль у фільмі.

У світі кіно з'явилася чутка про те, що у «Термінатора 5» новий виконавець головної ролі і це явно не 65-річний Арнольд Шварценеггер, а Дуейн "Скеля" Джонсон.

Анонімне джерело в кінокомпанії Annapurna Picture, яка є правовласниками п'ятої частини франшизи, повідомляє, що одна з версій сценарію розробляється спеціально для Джонсона. Хоч незамінний Арнольд Шварценеггер нещодавно і підтвердив свою участь у проекті.

Згідно інсайдерам, новий епізод може стати приквелом, дія якого буде розвиватися під час молодості батьків Сари Коннор, тобто в сорокових-п'ятдесятих роках минулого сторіччя, куди будуть відправлені перші роботи з майбутнього. При цьому Шварценеггер не буде грати термінатора, а з'явиться в ролі друга сім'ї Коннор.

На прем'єрі «Термінатора 4» у Парижі МакДжі вже висловлював ідею про притягнення Шварценеггера в ролі людини. Він уявляв собі фільм, дія якого також розвивається в минулому, а герої зустрічають німецького вченого, який схожий на Шварценеггера, і за образом якого і були змодельовані перші термінатори.

Може бути й таке, що і в новій версії сценарію заслані роботи будуть вражені здібностями літньої людини захищати сім'ю Коннором, і спеціально створять термінатора, схожого на нього.

Чи правда це, глядачі зможуть дізнатися явно не в найближчому майбутньому.

Нагадаємо, що зараз Дуейн Джонсон задіяний в екранізації коміксу «Геракл: Фракійські війни».  

Тегі: терминатор 5, арнольд шварценеггер, дуэйн джонсон, терминатор 4, геракл: фракийские войны
Sushchenko 21 червня 2013


Ім’я:
08 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено