last-night-in-soho

Дуейн Джонсон вимагає з кіностудій по мільйону доларів


Дуейн Джонсон вимагає з кіностудій по мільйону доларів

 Несподівано опинившись одним з найбільш затребуваних і високооплачуваних акторів, Дуейн Джонсон прямо зараз може собі дозволити дуже багато - наприклад, вимагати додаткові гроші за просування фільмів, в яких знявся, в своєму Instagram.

Як стверджують інсайдери Variety, за свій наступний фільм, "Червоне повідомлення", Дуейн Джонсон отримає близько 22 мільйонів доларів. Один з цих мільйонів студія Universal заплатить Дуейну тільки за те, що він буде просувати фільм у своєму Instagram, Twitter і Facebook. В одному тільки Instagram у Джонсона - 104 мільйони підписників, так що цей мільйон на рекламу від імені самого Дуейна - можливо, цілком виправдані й ефективні рекламні витрати.
Поки про новий фільм Дуейна (крім того, які гроші за нього отримає актор) практично нічого не відомо, але дата прем'єри вже призначена - 11 червня 2020 року. Самому Джонсону в бойовику належить зіграти агента Інтерполу, який відправляється на пошуки невловимого викрадача картин та інших творів мистецтва. З чуток, компанію Джонсону в картині може скласти Галь Гадот, з якою він вже встиг попрацювати в "Форсажі".
Тегі: дуэйн джонсон
Сергей Задко 11 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено