Едді Мерфі зробив пропозицію матері десятої дитини


Едді Мерфі зробив пропозицію матері десятої дитини
Фото: Getty

 У сім'ї голлівудського актора Едді Мерфі скоро відбудеться відразу кілька радісних подій - кохана актора Пейдж Батчер скоро стане його законною дружиною, днями Мерфі зробив подрузі офіційну пропозицію руки і серця. Раніше стало відомо, що 39-річна модель подарує акторові ще одну дитину. Для зіркових батьків цей малюк стане другою спільним дитиною, а сам Мерфі стане татом вже в десятий раз.

Пейдж Батчер
Новини про потенційне одруження актора і моделі ходили давно, адже вони почали зустрічатися ще в 2012 році, а два роки тому стали батьками. Днями Пейдж була помічена на вулицях Лос-Анжелеса з обручкою на пальці. Щоб уникнути різних домислів і пліток, було випущено офіційну заяву, в якому представник актора підтвердив, що вони скоро поберуться. Подробиці майбутнього торжества не розкриваються.
Пара намагається рідко з'являтися на публіці, не дає інтерв'ю і не веде соціальні мережі. Закохані виховують дворічну дочку Іззі, крім того, у актора є п'ятеро спадкоємців від екс-дружини Ніколь і троє дітей, народжених поза шлюбом.
Тегі: эдди мерфи
Джерело: ok-magazine.ru, USWeekly
Сергей Задко 30 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено