Екс-дружина Сильвестра Сталлоне: "Він не гвалтівник"


Екс-дружина Сильвестра Сталлоне:

Колишня дружина Сильвестра Сталлоне заперечує звинувачення актора в згвалтуванні, вона стверджує, що в момент, коли імовірно стався інцидент, Сталлоне весь час був поруч з нею.

Історія про групове згвалтування 16-річної дівчини за участю Сильвестра Сталлоне спливла через 31 рік. Постраждала вирішила зізнатися в тому, що була згвалтована, зовсім недавно.
За її словами, це сталося в готелі Hilton. Передбачувана потерпіла розповіла, що Сталлоне запросив її в номер готелю, де змусив до спільного сексу з ним і його охоронцем.
Однак в інтерв'ю TMZ Бріджит Нільсен, яка була одружена з актором в період з 1985 по 1987 рік, сказала, що інцидент не міг статися, тому що пара весь час проводила разом: "Влітку 1986 роки ми тільки одружилися. Під час зйомок" З усіх сил "ми були нерозлучні".
Як стверджує потерпіла, інцидент стався ввечері, о 20:30, в цей час вона перебувала в номері Сталлоне в Hilton. Нільсен продовжила: "Цього не було. Більшу частину дня я була присутня на зйомках, потім ми обідали і вирушили в номер. Ніякої іншої дівчини в нашому номері, крім мене, не було".
Нагадаємо, що хвиля секс-скандалів недавно накрила весь Голлівуд. Найбільше звинувачень посипалося на продюсера Харві Вайнштейна.
Тегі: сильвестр сталлоне
Сергей Задко 21 листопада 2017


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено