007

Ембер Херд і Ілон Маск знову розлучилися


Ембер Херд і Ілон Маск знову розлучилися

 Зірка «Ліги справедливості» Ембер Херд і власник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск вирішили завершити свій роман, як повідомляють численні джерела. «Ембер хоче залишитися незалежною і надає перевагу дружнім стосункам», - рассказл Us Weekly один з інсайдерів. Інший додав, що «Ілон вирішив, що час прийшов, і Ембер погодилася. Вони піклуються одне про одного, але зараз для цього не час ».

Цікаво, що сталося це буквально на цьому тижні: ще в середині січня 31-річна Херд і 46-річний Маск разом запалювали в клубі. Зараз вони одписано один від одного в популярних соцмережах. Те ж саме відбувалося раніше: в серпні 2017 вони намагалися розірвати відносини, про що обидва повідомили в соцмережах, але вже восени їх помітили на побаченні, а потім возз'єднання підтвердилося. Тоді один пари прокоментував це так:
Ембер добре з Ілоною. Він постійно хоче бути з нею. Вона піклується про нього і вважає його чудовим. У них багато спільних інтересів, плюс вони не надто «голлівудські».
До першого розставання Ембер Херд і Ілон Маск зустрічалися близько року. Актриса колись була одружена з Джонні Деппом, з яким розлучилася в 2017 році після двох років шлюбу. Винахідник був одружений із письменницею Жюстін Маск з 2000 по 2008 рік, потім на актрисі Таллулі Райлі - з 2010 по 2012, а з другої спроби - з 2013 по 2016.
Тегі: эмбер херд
Сергей Задко 02 лютого 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено