last-night-in-soho

Ембер Херд віддала гроші Деппа на благодійність


Ембер Херд віддала гроші Деппа на благодійність

 Ембер Херд і Джонні Депп розійшлися ще в 2016 році після двох років шлюбу, і актриса пообіцяла тоді, що відступні, які їй має виплатити чоловік при розлученні, - а це 7 мільйонів доларів - вона перерахує на благодійність.

Після цього розмов було багато: то Джонні хотів перерахувати гроші особисто і навіть почав це робити від імені екс-подружжя, то вони ніяк не могли зійтися щодо суми, яку він в результаті їй винен ... У підсумку скандал вщух, і про історію забули.
Нарешті з'явився апдейт: Ембер все-таки виконала обіцянку, причому абсолютно тихо, без повідомлення кого б то не було. Відомо про це стало тільки завдяки повідомленням Дитячого госпіталю в Лос-Анджелесі, який висловив їй подяку.
У звіті за 2017 рік керівництво медичного закладу згадало «міс Ембер Херд» як почесного донора - за її внесок в розмірі від 1 мільйона до 5 мільйонів доларів. Точна сума пожертвування, втім, названа не була.
Цікаво, що насправді актриса давно і активно займається благодійністю, але не особливо афішує це. Нещодавно вона побувала в Йорданії, де зустрілася з сирійськими біженцями, а також поспілкувалася з дівчатами і жінками в спеціальному центрі ООН.
Тегі: эмбер херд, джонни депп
Сергей Задко 09 квітня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено