Ембер Херд погрожували вбити після скандалу з Деппом


Ембер Херд погрожували вбити після скандалу з Деппом
Фото: Getty
Ембер Херд розповіла, що їй погрожували смертю, коли вона звинуватила колишнього чоловіка Джонні Деппа в домашньому насильстві. 32-річна дівчина отримала тимчасовий заборонний судовий наказ проти Деппа через п'ять днів після того, як вона подала на розлучення в 2016 році, і стверджувала, що актор ображав її в усній і фізичній формі. Депп спростував ці звинувачення.
Тепер Ембер написала статтю, що закликає до конгресу «підтримувати і створювати інститути, які захищають жінок», і розповіла про свій власний досвід після пред'явлення звинувачень.
Зірка «Аквамена» розповіла: «Я пишу це як жінка, якій доводилося щотижня міняти мій номер телефону, тому що мені погрожували смертю. Протягом декількох місяців я рідко покидала свою квартиру, а коли змушена була, мене переслідували камери-дрони і фотографи пішки, на мотоциклах і в автомобілях. Таблоїди, які розміщували мої фотографії, показували їх у негативному світлі».
Ембер також зізналася, що через ситуацію, що склалася вона втратила ролі в кіно. Вона писала: «Друзі і консультанти говорили мені, що я більше ніколи не буду працювати актрисою - що я буду в чорному списку. Фільм, в якому я отримала роль, змінив каст. Я тільки відзняла дворічну кампанію як обличчя світового модного бренду, і компанія кинула мене».
Тегі: эмбер херд
Джерело: Metro
Сергей Задко 20 грудня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено