Ембер Херд запалила з незнайомцем в барі на Манхеттені


Ембер Херд запалила з незнайомцем в барі на Манхеттені
Фото: Gettyimages.ru/Legion-media.ru

 Поки 55-річний Джонні Депп продовжує обговорювати з пресою деталі свого скандального розставання з 32-річною Ембер Херд, вона сама, як видно, знайшла нову любов і більше не має наміру ворушити минуле. Днями папараці зняли актрису на романтичному побаченні з симпатичним незнайомцем в одному з барів Нью-Йорка.

Ембер весело проводила час зі своїм супутником: спочатку вони знайшли відповідну пісню на музичному автоматі, а потім вирушили на танцпол і почали повільно рухатися під обрану композицію. Під час танцю незнайомець ніжно обіймав Херд за талію, а вона ласкаво гладила його по спині. Пара виглядала дуже щасливою і, здавалося, зовсім не помічала папараці.
Эмбер Херд на свидании со спутником
Для романтичного побачення з таємничим красенем Ембер вибрала витончене чорне плаття нижче коліна з рукавом три чверті. Образ Херд доповнила білими гостроносими ботильйонами на шнурівці, клатчем на золотому ланцюжку і сережками-кільцями. Волосся актриса зібрала в високу недбалу зачіску, а в макіяжі зробила акцент на губи, вибравши червону помаду. Її супутник, в свою чергу, був одягнений в джинсову сорочку і чорні брюки.
Тегі: эмбер херд
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 09 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено