last-night-in-soho

Емі Шумер розповіла, як позбулася невинності


Емі Шумер розповіла, як позбулася невинності

 У лютому цього року Емі Шумер вийшла заміж за свого коханого, кухарі і автора кулінарних книг Кріса Фішера. До зустрічі з чоловіком комедійної актриси неодноразово доводилося обпалюватися. У новому інтерв'ю для шоу Опри Уїнфрі SuperSoul Conversations вона розповіла, що в юності була згвалтована.

За словами Емі, один з її колишніх хлопців завдав їй серйозну психологічну травму - він зайнявся з нею сексом, поки вона спала. "Я позбулася невинності уві сні: мене просто-напросто згвалтували. Я ні на що не погоджувалася. Він був моїм бойфрендом, я любила його, але це все одно ненормально", - поділилася Шумер з Уїнфрі.
Актрисі тоді було 17 років, і вона й гадки не мала, що потрібно зробити в подібній ситуації. Емі Шумер також пояснила, чому нерідко зачіпає настільки болючу тему в своїх стендап. "Коли ми говоримо про гвалтівників, ми уявляємо собі лиходіїв, які вискакують з кущів. В юності нас ніхто не попереджає про те, що на таку підлість здатна і близька людина - будь то чоловік або друг. Якщо таке відбувається, ми не знаємо, як реагувати, і думаємо: "Ну ладно, він неправильно вчинив, але я не хочу, щоб він за це гнив у в'язниці" ", - розповіла Емі.
Шумер згадала і про іншого бойфренда, який знущався над нею. Емі довго терпіла фізичний біль і намагалася бути "зручною" для обранця. Момент протверезіння настав, коли їй довелося ховатися в саду. Актриса довгий час винила себе в події і думала, що її ніхто не зможе полюбити.
Тегі: эми шумер
Сергей Задко 04 травня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено