Емілія Кларк розповіла про секс-сцени в "Грі престолів"


Емілія Кларк розповіла про секс-сцени в

Емілія Кларк поспілкувалася з редакторами видання Harpers Bazaar. У новому інтерв'ю актриса розповіла про свою участь в зйомках серіалу «Гра престолів», а також відповіла на кілька запитань про те, як вона ставиться до звинувачень в розпусті, що панує на знімальному майданчику.

Емілія була досить категорична у висловлюваннях і, з використанням нецензурної лексики висловила свою позицію з даного питання.
«Секс і оголення всюди. Так багато серіалів закручені на простому факті, що складається в тому, що люди розмножуються. Люди ****** [займаються сексом] для задоволення - це частина життя », - заявила Кларк.
Вона також додала, що любить займатися сексом і не бачить в цьому нічого поганого, а також не розуміє, чому люди загострюють увагу саме на сексі в «Грі престолів», «Деякі кажуть:" О, так, всы порносайти втратили відвідувачів, коли "Гра престолів "вийшла в ефір". А я думаю: "А як щодо" Оповідання служниці "наприклад?»
Нагадаємо, що Емілія Кларк отримала найбільшу популярність завдяки ролі Дейенеріс Таргаріен в серіалі «Гра престолів» на каналі НВО. В даний час ведуться зйомки заключного восьмого сезону проекту.
Тегі: эмилия кларк
Сергей Задко 23 листопада 2017


Ім’я:
22 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено