last-night-in-soho

Емма Стоун і Джастін Теру проводять відпустку разом


Емма Стоун і Джастін Теру проводять відпустку разом

 Джастін Теру ось уже кілька тижнів поспіль стає головним ньюсмейкером. Колишнього чоловіка Дженніфер Еністон неодноразово помічають в компанії дівчат і приписують йому романи. Інтернет-користувачі досі не можуть зрозуміти, з ким же насправді зустрічається актор. Спочатку його сфотографували разом з 33-річною актрисою Обрі Плаза. Парочка йшла по вулиці Нью-Йорка недалеко від апартаментів екс-дружини Дженніфер Еністон. Пізніше в пресі писали, що Джастін захопився молоденькою моделлю на ім'я Еріка, художницею Петрою Коллінз і актрисою Лорою Херріер. Тепер же шанувальники підозрюють, що Джастін знайшов нове кохання в особі Емми Стоун.

Чутки з'явилися після того, як актриса разом з колишнім чоловіком Дженніфер Еністон залишила афтепаті Met Gala. А сьогодні їх побачили разом на Лазурному узбережжі! Папарацці сфотографували парочку в мальовничому містечку Сен-Поль-де-Ванс. У кадрі Емма в сексуальному червоному купальнику мило спілкується з Джастіном Теру.
Пізніше відомий журналіст Дерек Бласберг опублікував фотографію, на якій актор зображений в басейні разом з Еммою Стоун, Сієною Міллер і Лорою Херріер, тим самим розвіявши чутки. Тепер інтернет-користувачі остаточно заплуталися.

Тегі: джастин теру, эмма стоун
Сергей Задко 01 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено