Емма Уотсон помічена на побаченні з новим бойфрендом


Емма Уотсон помічена на побаченні з новим бойфрендом
Фото: INSTAGRAM, Getty, HEM/BACKGRID

 Днями в західні ЗМІ просочилася інформація, що в житті Емми, яка ще півроку тому розлучилася з актором Кордом Оверстрітом, відбулися приємні зміни - актриса в компанії таємничого супутника потрапила в об'єктиви мексиканських папараці.

Все таємне швидко стало явним - нового обранця актриси звуть Брендан Уоллас, йому за тридцять. На відміну від попередніх кавалерів актриси, він особистість не публічна і займається підприємництвом. Папарацці застали пару на відпочинку в Мексиці, де закохані проводили час в одному з місцевих ресторанчиків. За словами інсайдера, Емма і Брендан добре проводили час: весело спілкувалися, багато сміялися і цілувалися.
Актриса і її супутник явно відчували себе розкуто і вільно і не дбали про зовнішній вигляд і всюдисущих фотографів.
Щоб не привертати до себе підвищеної уваги мексиканських шанувальників, актриса вибрала досить повсякденний образ: смугасту сорочку вільного крою, короткі джинсові шорти і світлу бейсболку.
До слова, поки Емма за традицією ніяк не коментує своє особисте життя, тому про те, як актриса і бізнесмен познайомилися, нам залишається лише здогадуватися
Нагадаємо, раніше Емма Уотсон протягом півтора років полягала в стосунках з актором Кордом Оверстрітом, який відомий за роллю в серіалі «Хор».
Тегі: Эмма Уотсон
Джерело: ok-magazine.ru, Enews
Сергей Задко 16 жовтня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено