Енді Макдауелл знялася повністю оголеною


Енді Макдауелл знялася повністю оголеною
Фото: Gettyimages.ru

 60-річна Енді Макдауелл завоювала негласний статус секс-бомби після виходу фільму "Чотири весілля і одні похорони" з Х'ю Грантом. Днями актриса довела, що і через майже 30 років вона все так само гаряча. У мережі з'явилися свіжі кадри з драми "Любов після любові", на яких зірка постала повністю оголеною - вперше за всю кар'єру.

В одному з інтерв'ю зірка зізналася, що фільм наробив стільки шуму через відвертих сцен з її участю.
"Я не ханжа, але раніше не замислювалася про такого роду сценах, адже у акторів були дублери. У цій сцені я відчуваю себе дуже вразливою, але це саме той ефект, якого хотів домогтися режисер. У деяких сценах я займаюся сексом. Гола. Вийшло дуже емоційно, "- сказала Макдауелл в інтерв'ю.
Енді зізналася, що відчувала себе розслабленою під час зйомок:
"Мені було все одно, хто був присутній на знімальному майданчику. Я зовсім не соромилася. Мої батьки більш консервативні в цьому плані, ніж я. Я бачила цей фільм три рази, і можу з упевненістю сказати, що я собі в ньому подобаюся. Я хочу залишатися красивою і здоровою якомога довше. Я сплю по десять годин, займаюся йогою, багато ходжу пішки і зберігаю внутрішню гармонію. Саме тому і відчуваю себе добре. "

Тегі: энди макдауэлл
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 24 липня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено