last-night-in-soho

Ендрю Гарфілд двозначно висловився про свою орієнтацію


Ендрю Гарфілд двозначно висловився про свою орієнтацію

 34-річний актор Ендрю Гарфілд продовжує вводити в оману громадськість розмовами про свою орієнтацію. Схоже, тема одностатевого кохання його сильно турбує, адже тільки влітку він дав відверте інтерв'ю, в якому зробив кілька неоднозначних заяв. Зараз же він продовжив міркувати про секс-меншини і гомосексуальності в бесіді з журналістом ЛГБТ-видання.

"Мене завжди сексуально залучали тільки жінки. Моя позиція по життю полягає в тому, щоб капітулювати перед таємницею, щоб не нести відповідальність. Я думаю, що більшість людей намагаються контролювати себе і свій досвід і тому зводять стіни навколо себе. Я ж відкритий будь-яким поривам, які в будь-який час можуть у мене виникнути. Перш ніж я помру, я хочу спробувати все," - заявив він.
Незважаючи на те що у актора був роман з Еммою Стоун, за останній рік про його орієнтації говорили вже не раз. Масла у вогонь підлила його роль в п'єсі американського драматурга Тоні Кушнера "Ангели в Америці" (Angels in America), в якій він зіграв гея. В одному з інтерв'ю Гарфілд прямо заявив, що він "гомосексуал", правда, відзначивши при цьому, що фізичного контакту c чоловіками у нього не було.
Потім актор вирішив виправдатися, заявивши, що він всього лише повністю занурився в роль.
"Звичайно, я мав на увазі зовсім не те. Я просто хотів сказати, що цілком віддався роботі,"- сказав він.
Ну а після новини про те, що Гарфілд відновив роман з колишньою коханою, його неоднозначні слова, здається, остаточно забули. Однак чергові його заяви, які можна тлумачити по-різному, судячи з усього, знову не залишаться непоміченими, тим більше що ця тема зараз так активно обговорюється в суспільстві і камінг-аути здійснюють багато знаменитостей.
Тегі: ендрю гарфилд
Сергей Задко 11 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено