Еністон не виключає шанси на продовження "Друзів"


Еністон не виключає шанси на продовження

 Після того, як якийсь час назад на YouTube з'явився фанатський трейлер до неіснуючого повнометражного продовження "Друзів", зіркам серіалу знову почали задавати питання про те, чи є якась ймовірність, що коли-небудь "Друзі" в тому чи іншому форматі все -таки повернуться в ефір. Не уникла цих питань і Дженніфер Еністон, яка побувала в гостях на шоу Елен Дедженерес.

Все почалося з того, що телеведуча зазначила забавний факт: Дженніфер досі плескає, як в знаменитій пісні з початкових титрів "Друзів". Після цього Еллен задала актрисі питання: "Чи є хоч якась, крихітна можливість?".
"Все можливо, Еллен", - дипломатично відповіла Еністон, на що телеведуча додала: "Все можливо, правда. Навіть Джордж Клуні в результаті одружився ... Так що статися може все, що завгодно".
Нещодавно Ліза Кудроу в ефірі ток-шоу теж прокоментувала фанатський трейлер продовження "Друзів": "Зараз знімають рімейки всього підряд, але я не знаю, як би це спрацювало з" Друзями "- серіал був про людей, яким було двадцять, тридцять - але не сорок чи п'ятдесят. І якщо у наших героїв в сорок і п'ятдесят будуть такі ж проблеми, то на це буде просто шкода дивитися. Нічого веселого в цьому не буде ".
Девід Швіммер підкреслив, що ніякого возз'єднання "Друзів" в планах точно немає: "Не знаю, хотів би я побачити всіх нас ... ну, з тростинами для ходьби. Сумніваюся".
Тегі: джениффер энистон, лиза кудроу, дэвид швиммер
Сергей Задко 09 лютого 2018


Ім’я:
02 серпня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено