Еністон відмовляється народжувати онуків


Еністон відмовляється народжувати онуків
Голлівудська актриса Дженніфер Еністон ніколи не була особливо близькою зі своєю матір'ю Ненсі, яка померла кілька місяців тому. Однак, зі старим батьком Джоном відносини в актриси також не найкращі. Серце літнього чоловіка розбите - він уже й не сподівається побачити онуків, подарованих йому Дженніфер. Про це повідомляє видання Radar Online.
Зарубіжні таблоїди повідомляють, що Джон тяжко хворий. Після повного обстеження, медики дають йому рік, максимум півтора, життя. Зрозумівши всю ситуацію, батько актриси мріє перед смертю тільки про одне: хоча б деякий час відчути себе дідусем.
«Джон мріє побавити дитину Джен хоча б кілька місяців перед смертю. Але вона все ще налаштована скептично й відмовляється ставати мамою навіть заради свого батька. При цьому її чоловік Джастін Теру встав на сторону тестя, і ситуація, що склалася, стала просто нестерпною для Дженніфер», - розповіло джерело, близьке до сім'ї Еністон.
Відзначимо, що батько Дженніфер має ще дітей - сина Алексіса і дочку, молодшу сестру Дженніфер, народжену Адріаною Холек. Алексіс виховує однорічного сина, але оскільки з батьком він не в найкращих стосунках, то онука Джон не бачить.
Тегі: дженнифер энистон
Сергей Задко 15 вересня 2016


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено