Еністон розповіла про травматичні стосунки з матір'ю


Еністон розповіла про травматичні стосунки з матір'ю
Фото: Getty
У грудні на екрани вийде новий фільм з Дженніфер Еністон - мелодрама "Пампушка" (Dumplin'), де зірка зіграла колишню королеву краси, чия пухкенька дочка-підліток вирішує в знак протесту брати участь в конкурсі краси. За словами Еністон, робота над проектом змусила її згадати про важкі відносини з власною матір'ю.
Мати Дженніфер, актриса Ненсі Доу, була зіркою телеекрану в 1960-і, а в сімейних відносинах не змогла домогтися миру і взаєморозуміння. Відносини Ненсі і Дженніфер часто обговорювала преса, особливо після виходу мемуарів, написаних Доу.
«Мама була моделлю і вміла показати себе. Як виглядала вона і як виглядала я... Що до мене, то я не стала тим зразковим дитиною, якого вона хотіла бачити. У роботі над роллю було те, що добре резонувало зі мною. Головна героїня просто хотіла, щоб її помітили, а ще щоб її любила мама, яка була занадто зайнята тим, що насправді не так уже й важливо», - розповіла Енністон.
Через кілька років після виходу мемуарів Доу Дженніфер помирилася з матір'ю і розповідала в інтерв'ю, що дуже рада, що в їх відносинах наступив новий етап. Ненсі Доу померла в 2016 році у віці 79 років.
Тегі: дженнифер энистон
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 05 грудня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено