last-night-in-soho

Енн Хетеуей поскаржилася на нападки бодішеймерів


Енн Хетеуей поскаржилася на нападки бодішеймерів

 На початку квітня Енн Хетеуей попередила всіх в соцмережі, що готується до зйомок у новому фільмі, для яких їй доведеться набрати вагу. 35-річна актриса заздалегідь звернулася до бодішеймерам, щоб ті даремно не витрачали свою енергію на критику. А днями кінозірка стала гостею ранкового шоу Ходи Котб, де прокоментувала той пост в Instagram.

"Це звучить сумно, але я просто хотіла, щоб у мене була можливість насолодитися влітку. Нехай всі знають, що я задоволена своєю зовнішністю. І якщо зараз мій зовнішній вигляд відрізняється від того, який ви звикли бачити, то це ваша думка. А мій досвід - це мій досвід, і він мені подобається, "- сказала актриса.
Ведуча запитала, відчувала Енн на собі тиск бодішеймерів, і коли таке траплялося, на що актриса відповіла:
"Так, весь час. Мені подобається, що люди стають більш свідомими і стежать за своєю мовою. Можливо, хтось все ще може сказати 16-річному підлітку, як це сталося зі мною, мовляв, вітаю, ти отримала роль, тому більше не зможеш набирати вагу. Може бути, вони думали, що дають мені добру пораду, але зараз, 20 років потому, я вважаю, що їм слід було проявити велику свідомість і делікатність. я була в замішанні. Багато з нас, повторюся, намагаються проявляти людинолюбство і співчуття в спілкуванні один з одним, "- сказала актриса.
Тегі: энн хэтэуэй
Сергей Задко 04 червня 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено