Ешлі Грін і Пол Коурі відпочивають на нудистському пляж


Ешлі Грін і Пол Коурі відпочивають на нудистському пляж

 31-річна зірка фільму "Сутінки" (Twilight) Ешлі Грін і її 30-річний чоловік Пол Коурі, які зв'язали себе узами шлюбу менше двох тижнів тому, медовий місяць вирішили провести в дуже романтичному місці. Пара полетіла відпочивати на Гавайські острови. А щоб абстрагуватися від міської суєти і трудових буднів і відпочити як слід, новоспечені чоловік і дружина відправилися на нудистський пляж, знімком з якого актриса поділилася в своєму Instagram.

На чорно-білому кадрі Ешлі позує оголеною. Вона сидить на піску спиною до камери і прикриває груди руками.
"З ним я дика і вільна," - підписала вона фото.
Шанувальники зірки, звичайно, таким відвертим і ніжним кадром захопилися, проте серйозно занепокоїлися тим, що Ешлі позує без одягу, адже закони Гавайських островів НЕ дозволяють відпочивати на пляжах без купальних костюмів. Актриса ж поспішила заспокоїти своїх передплатників, відповівши, що вони з чоловіком відправилися на пляж, де можна засмагати і купатися без одягу.
Нагадаємо, одружилися Грін і Коурі через п'ять років після початку свого роману. В кінці 2016 року стало відомо про їх заручини, а на початку липня цього року вони влаштували святкову церемонію в каліфорнійському місті Сан-Хосе, куди запросили і своїх знаменитих друзів: Ліама Хемсворт, Зака ​​Ефрона і інших зірок.
Тегі: эшли грин
Сергей Задко 16 липня 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено