Ештон Катчер переписав будинок на колишню пасербицю


Ештон Катчер переписав будинок на колишню пасербицю
Фото: Getty
Відповідно до юридичних документів, які опинилися в розпорядженні порталу The Blast, зірка «Шоу 70-х» придбав 2-спальний будинок з 4 ванними кімнатами, площею 1800 квадратних футів на Голлівудських пагорбах у 2009 році за 971 500 доларів. Угоду про спільне володіння було підписано Ештоном Катчером, який в той час був одружений на Демі Мур, і однією з дочок Мур від шлюбу з Брюсом Віллісом - Румер. Згідно з документом, кожен з них мав 50-відсоткові права на власність. 3 серпня цього року Румер надала документи, в яких повідомлялося, що спільне володіння закінчилося, а повноправною господинею будинку є саме вона.
Західні ЗМІ не уточнюють, виплатила Вілліс решту коштів за частку Катчера, але вже відомо, що нерухомість була продана в кінці серпня за суму, що перевищує 570 тисяч доларів. Відомо, що Ештона і всіх дочок Демі Мур і Брюса Вілліса пов'язують довгі дружні відносини і вони спілкуються досі, так що, цілком можливо, що актор сам відмовився від будинку на користь дівчини.
Нагадаємо, Ештон Катчер був одружений на актрисі Демі Мур з 2005 по 2011 рік. Після важкого розлучення актор почав зустрічатися з давньою подругою - Мілою Куніс, на якій одружився в 2015-му. У шлюбі з актрисою українського походження Ештон виховує двох дітей: 3-річну Уайат і 1,5-однорічного Димитрія.
Тегі: эштон катчер
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 27 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено