Ештон Катчер збив людину на машині і вибачився фото


Ештон Катчер збив людину на машині і вибачився фото
Фото: Getty

 Днями американський актор Ештон Катчер випадково збив перехожого, ним виявився 19-річний Лео Маренжі, який проїжджав по тротуару на своєму самокаті. Що послужило причиною аварії - не уточнюється. За відомостями порталу Enews !, чорна машина Ештона вигулькнула з-за повороту і врізалася в молоду людину. Свідки епізоду повідомляють, що актор зробив все можливе, щоб надати допомогу Лео. На щастя, все обійшлося - хлопець відбувся легким забиттям і шоком.

Як розповів сам «потерпілий», Ештон не винен в аварії: «Він виїжджав з-за повороту біля студії« Сансет Бронсон », а стіна перекривала огляд, тому, він мене не бачив», - згадує Лео.
Як тільки Ештон допоміг молодій людині піднятися на ноги, той відразу впізнав знаменитого актора. Найбільше хлопця турбувало чи не завдав він збиток машині зірки: «Я навіть не турбуюся про це. Ти впевнений, що з тобою все в порядку? », - ділиться враженнями Меренжі. Крім того, підліток не розгубився і попросив актора про спільне фото. Чоловік Міли Куніс не зміг відмовити - на фото актор позує з виразом жалю на обличчі.
"Сьогодні мене збила машина ... Але, можете не переживати, адже це був Ештон Катчер," - пописав кадр хлопець.
Тегі: эштон катчер
Джерело: Enews!,ok-magazine.ru
Сергей Задко 19 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено