Ештона Катчера мало не звинуватили у вбивстві друга


Ештона Катчера мало не звинуватили у вбивстві друга
Фото: Getty
Ештон Катчер згадує, як він «злякався», вважаючи, що його звинуватять у вбивстві його друга, залишивши відбитки пальців на її дверях.
Актор дав свідчення на суді над Майклом Гаргіуло, який звинувачується у вбивстві друга Ештона, Ешлі Еллерін, 21 лютого 2001 року. У 41-річного Ештона були плани на вечерю з 22-річною Еллерін, але її зарізали в її будинку. Згідно People, суд почув, як Ештон говорила з Еллерін по телефону в 8:24 вечора, але незабаром вона була убита. Через деякий час Ештон знову подзвонив Еллерін о 22:15, щоб перевірити, що у них все ще є плани зустрітися. Коли вона не відповіла, він о 22:45 вечора пішов до її дому, щоб постукати в її двері. Саме в цей час Ештон залишив свої відбитки пальців на дверній ручці, зовсім не підозрюючи, що стався злочин.
Виступаючи на стенді, Ештон сказала: «Мої відбитки пальців на цих дверях, і я хвилювався. Я сказав [офіцеру]: «Дозвольте мені розповісти вам, що сталося». Голлівудський актор дізнався про смерть Еллерін на наступний день і був допитаний поліцією.
Тегі: эштон катчер
Джерело: Metro
Сергей Задко 02 червня 2019


Ім’я:
09 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено