Єва Лонгорія познайомила сина з Вікторією Бекхем


Єва Лонгорія познайомила сина з Вікторією Бекхем
Фото: INSTAGRAM, Getty

 Первісток Єви Лонгорії з'явився на світ лише в червні цього року, однак зоряна мама відмовляється йти в декрет і щосили працює і виходить у світ. Причому останнім вона робить разом з малюком Сантьяго! І навіть не боїться тривалих перельотів. Так, нещодавно актриса перетнула разом з сином океан, щоб опинитися в Парижі на Тижні моди.

На одному з останніх шоу вона приєдналася до Вікторії Бекхем. Це була перша зустріч дизайнера з дитиною подруги, і, здається, вона справила на неї враження. «Нарешті-то познайомилася з Санті! Я закохана! Цілую багато разів Єва і Пепе! Дуже люблю вас і безмірно за вас щаслива! », - написала вона під фотографією з Євою і Сантьяго.
Пепе - це «домашнє» ім'я чоловіка Лонгорії, Хосе Антоніо Бастонь. На відміну від Єви, він досвідчений батько - у нього є ще четверо дітей від попередніх стосунків.
Нагадаємо, що подруга Єви Вікторія Бекхем, за чутками, теж готується стати мамою, тільки вже в п'ятий раз. І якщо це так, то знайомство з малюком Сантьяго їй тільки на користь: пора згадати, як це - доглядати за немовлям!
Тегі: ева лонгория
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 28 вересня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено