Єва Лонгорія продає розкішний маєток


Єва Лонгорія продає розкішний маєток

 43-річна Єва Лонгорія, яка вчора Вперше стала мамою, за Деяк годину до народження дитини зайнять продажем власного маєтку на Голлівудськіх Пагорб у Лос-Анджелесі. Цей особняк з прилягла до него будівлями, розташованімі на территории в два з половиною акра, зірка Придбай у свого колеги Тома Круза в 2015 году за 11,4 миллиона долларов. Продати ж нерухомість Єва планувала дорожча - аж за 14 миллионов, однак буквально за кілька днів до пологів актриса Зроби додому хорошу знижку, знизу его ВАРТІСТЬ до 11 миллионов.

Чи є адекватною така висока ціна за цею особняк, вірішуваті, Звичайно, покупцеві. Альо маєток Дійсно Досить незвичне і оригінально: воно являє собою флагманське судно і складається з власне самого особняка, двох студій та гостьовий будинку, Які з'єднані між собою прікрашені кам'яними доріжкамі і стежками.
У головному будинку є кухня, Величезна вітальня з чудовим каміном і три Великі спальні. А гостьовий будинок складається з чотірьох спалень, чотірьох ванніх кімнат і спеціального приміщення для зберігання вина. Альо чи не Головні Переваги маєтку - це вид, Який відкрівається з його тераси на ландшафт Південної Каліфорнії, а такоже басейн з Лагуна і мостом.
Тегі: ева лонгория
Сергей Задко 21 червня 2018


Ім’я:
25 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено