Єва Лонгорія подорожує по Австралії з сином


Єва Лонгорія подорожує по Австралії з сином
Фото: INSTAGRAM

 43-річна Єва Лонгорія, яка вперше стала мамою майже три місяці тому і вже повернулася до роботи, продовжує активно працювати. Ну а головним її помічником виступає син Сантьяго, якого вона вже встигла познайомити зі знімальним майданчиком. Однак якщо раніше малюк спостерігав за знімальним процесом недалеко від будинку, в Лос-Анджелесі, то тепер зоряна мама вирішила взяти його з собою до Австралії. Туди актриса вирушила на зйомки фільму "Дорп-мандрівниця" (Dora the Explorer), який вийде на екрани в 2019 році.

"Австралія, ми приїхали!" - підписала вона зворушливий кадр.
Фото из Instagram Евы Лонгории
По всьому видно, що переліт малюк, який лежав в слінгу у мами і солодко спав, переніс добре. Сама ж Лонгорія на фото виглядає трохи втомленою - очевидно, позначаються безсонні ночі. Але маскувати макіяжем і фільтрами сліди втоми зірка не стала, що, до речі, сподобалося її шанувальникам.
Ева Лонгория с сыном Сантьяго
І хоча Лонгорія зізнавалася, що до роботи їй було повертатися важко і декретну відпустку (хоч і короткий) був найкращим часом в її житті, в робочий ритм вона увійшла швидко і зараз прекрасно справляється і з роллю мами, і з ролями в кіно.
Тегі: ева лонгория
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 13 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено