007

Єва Лонгорія розповіла, як готується до пологів


Єва Лонгорія розповіла, як готується до пологів

 Єва Лонгорія приймає вітання з нагоди свого дня народження - актрисі виповнилося 43 роки. Вона сповнена сил і енергії, про що розповіла в недавньому інтерв'ю. Вагітна кінозірка готується до народження першої дитини і радіє цьому щастю.

"Не можу повірити в цей день народження, що всередині мене росте малюк, який чекає своєї появи на світ. Спасибі всім за привітання! Це був дивовижний рік. Що стосується кращого подарунка, то я його вже отримала," - написала Єва в Instagram.
 
Якщо в святковий день вона одягла елегантний чорний наряд, то днем ​​раніше прийшла на прес-конференцію в жовтій міні-сукні. Єва разом з Ганною Фаріс представила журналістам комедію "За бортом" (Overboard), яка виходить в прокат цієї весни. Звичайно, представники ЗМІ поставили Лонгорії і питання про вагітність.
"Жінки народжують дітей все пізніше і пізніше, тому я не турбувалася про свій біологічний годинник ... Деякий час поруч зі мною не було нікого. Я думаю, що діти - це плід любові і партнерства," - сказала актриса.
Вона зізналася, що ще не купувала речі для дитячої кімнати, тому що продає свій будинок і переїжджає в новий, де і почне готуватися до появи малюка.
Тегі: ева лонгория
Сергей Задко 17 березня 2018


Ім’я:
17 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено