Єва Лонгорія народила первістка в 43 роки (фото)


Єва Лонгорія народила первістка в 43 роки (фото)

 Американська актриса Єва Лонгорія народила первістка в 43 роки. Про це зірка повідомила в соцестях. Пологи відбулися в престижному медичному центрі Cedars-Sinai в Лос-Анджелесі. Зірка телесеріалу «Відчайдушні домогосподарки» і її чоловік, мексиканський бізнесмен і медіамагнат Хосе «Пепе» Бастон, назвали хлопчика Сантьяго Енріке.

 
Єва (батьки якої мають мексиканське походження) і Хосе почали зустрічатися в 2013 році, а одружилися в Мексиці в травні 2016 року. Про свою вагітність щаслива актриса повідомила в грудні минулого року.
У бастон вже є троє дітей від попереднього шлюбу з мексиканської актрисою Наталією Есперон: 22-річна Наталія, і 14-річні двійнята Хосе і Маріана. Есперон в 2003 році народила трійню, проте, третя дитина, Себастьян, помер через кілька днів після народження.
Першим чоловіком Єви, з 2002 по 2004 рік, був актор Тайлер Крістофер, зірка серіалу «Головний госпіталь». У 2007 році актриса, неодноразово фігурувала в рейтингах найсексуальніших жінок світу, вийшла заміж за французького баскетболіста Тоні Паркера. Через три роки Лонгорія подала на розлучення.
Тегі: ева лонгория
Сергей Задко 20 червня 2018


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено