Єва Мендес і Райан Гослінг влаштували сімейний день


Єва Мендес і Райан Гослінг влаштували сімейний день
Фото: Getty, Legion-media.ru

 Останнім часом 44-річна Єва Мендес, яка зазвичай уникає уваги преси, все частіше потрапляє в об'єктиви фотографів. Минулого тижня вона з'явилася на показі New York & Company, дизайном колекцій якого займається вже п'ять років, а на днях була помічена папараці під час прогулянки з дочками - чотирирічної Есмеральда і дворічної Амаду - на дитячому майданчику в Лос-Анджелесі.

Ева Мендес и Райан Гослинг с дочерьми
37-річний глава сімейства Раян Гослінг теж знайшов місце в щільному робочому графіку і весело провів час з дітьми і дружиною. Зоряна пара не звертала уваги на фотографів і виглядала дуже щасливою.
Для осінньої прогулянки Єва вибрала зручний і яскравий наряд: зірка була одягнена в чорно-білу картату сорочку, зав'язану у вузол, і довгу спідницю з квітковим принтом. Шльопанці з атласним бантом, сонячні окуляри і пов'язка на голові ідеально доповнювали ee casual look.
Ева Мендес с младшей дочерью
Райан вийшов на прогулянку з сім'єю в чорній футболці з принтом і брюках в тон. Його брутальний образ завершували сонячні окуляри-авіатори.
Райан Гослинг с детьми
Нагадаємо, в одному з недавніх інтерв'ю Єва Мендес зізналася, що насолоджується материнством і поки не готова жертвувати сімейним щастям заради кар'єри.
Тегі: райян гослинг, ева мендес
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 21 вересня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено