Єва Мендес і Райан Гослінг вийшли на вечірню прогулянку


Єва Мендес і Райан Гослінг вийшли на вечірню прогулянку
Фото: Legion-media.ru,Gettyimages.ru

 38-річний Райан Гослінг і 44-річна Єва Мендес вкрай рідко потрапляють в об'єктиви папараці разом з маленькими дочками - чотирирічною Есмеральдою і дворічною Амадою.

Наприклад, недавно зоряна пара вийшла на вечірній променад в Лос-Анджелесі разом з дітьми - знімки, зроблені репортерами, звичайно ж, відразу ж були опубліковані на західних ресурсах.
Детям — мороженое! Ева Мендес и Райан Гослинг вышли на вечернюю прогулку с дочками
На цих кадрах видно, що сімейство в повному складі направляється в кафе-морозиво, де Єва і Райан балують себе і дочок смачними вершковими десертами. Поки Єва, одягнена в смугастий джемпер, бежеві капрі і мюлі, несла на руках маленьку Амаду, турботливий Райан, який вийшов на прогулянку в светрі з V-подібним вирізом і брюках, наглядав за старшою донькою, ніжно тримаючи її за руку під час прогулянки.
Райан Гослинг со старшей дочерью Эсмеральдой
Вдосталь насолодившись морозивом і нагулявшись перед сном, Гослінг і Мендес разом з дітьми поспішили сховатися від об'єктивів папараці і повільним кроком попрямували додому. До слова, не дивно, що, незважаючи на щільний робочий графік, актор все одно завжди знаходить час на сім'ю.
"Вони люблять приватність. Ви рідко побачите їх в місті або на зустрічах з іншими зірками. Райан не хоче, щоб його особисте життя було надбанням громадськості. Він без розуму від Єви, а його головна мета - зробити її щасливою," - розповів одному з видань анонім.
Тегі: райян гослинг, ева мендес
Сергей Задко 25 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено