Єва Мендес розповіла про стосунки з Райаном Гослінгом


Єва Мендес розповіла про стосунки з Райаном Гослінгом
Фото: Gettyimages.ru

 44-річна Єва Мендес і 37-річний Райан Гослінг, мабуть, одна з найбільш закритих пар в Голлівуді. Звичайно, не можна сказати, що вони ведуть усамітнений спосіб життя, але в світ виходять не так часто, а про своє особисте життя і зовсім розповідають вкрай рідко. Проте днями актриса дала інтерв'ю, в якому розповіла про родину, роботу і те, як їй вдається все це поєднувати. Як зізналася Єва, вона не готова жертвувати дітьми заради кар'єри і поки не поспішає повертатися в кіно.

"Я просто одержима своїми дітьми і не хочу їх залишати. Вони ще дуже маленькі," - сказала актриса.
І хоча з боку може здатися, що вона прекрасно з усім справляється сама (вона не тільки мама і актриса, але ще і дизайнер), без допомоги рідних і близьких людей Єва обходиться.
"Звичайно, в моєму житті далеко не все збалансовано. Дуже важливо мати поддержкку. У мене є моя сім'я, родина Райана, і їх підтримка безцінна," - заявила Мендес.
Єва Мендес і Райан Гослінг разом вже сім років. Чотири роки тому вони вперше стали батьками - у пари народилася дочка Есмеральда, а ще через півтора року на світ з'явилася їхня друга дочка Амада. Проте пов'язувати узами шлюбу пара себе не поспішає. Втім, сама актриса зізнавалася, що статус незаміжньої жінки їй дуже навіть до душі.
"Мені здається, це дуже сексуально, коли в 50 або 60 років ти можеш назвати свого коханого бойфрендом," - говорила вона в одному з інтерв'ю.
Тегі: ева мендес
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 16 вересня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено