Єва Мендес в бездоганному образі відвідала презентацію


Єва Мендес в бездоганному образі відвідала презентацію
Фото: Gettyimages.ru

 На відміну від деяких селебріті, які багатьом вже намозолили очі і потрапляють в фотохроніки мало не кожен день, 44-річна Єва Мендес витримує паузи між виходами (або дуже добре шифрується від папараці). Але днями у актриси і моделі знайшовся гідний привід з'явитися перед камерами: в Нью-Йорку пройшов показ New York & Company, для якого Єва ось уже п'ять років створює колекції.

На показ мама двох дітей прийшла в кремовому костюмі в клітинку з подовженого жакета та спідниці міді. Поверх піджака Мендес наділу ремінь з модним леопардовим принтом, а в тон до нього підібрала туфлі з аналогічним візерунком на високих підборах. Актрисі вдалося зібрати майже ідеальний осінній лук. Звірячий принт, клітина, ремінь поверх одягу - комбо, як сказали б користувачі мережі!
Ева Мендес
На подіумі компанію Мендес склав незвичайний "манекенник" - до публіки знаменитість вийшла з собакою на повідку. Від своїх улюблених пов'язок на голові Єва відмовилася - зірка обрала розпущені локони, зате шовкову хустку продемонстрував її чотириногий друг.

Ева Мендес

Тегі: ева мендес
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 13 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено