Фанати Марвел майже відлякали Ларсон від ролі


Фанати Марвел майже відлякали Ларсон від ролі
Фото: кадр з фільму
Брі Ларсон зізналася, що вона майже не взяла на себе роль капітана Марвел, тому що боялася інтенсивності фендому Марвел.
«Мені потрібен був певний час, щоб погодитися на це», - сказала лауреат премії «Оскар», яка в підсумку вирішила взяти на себе роль супергероя. «Мені дійсно потрібен був час, щоб посидіти з самою собою і подивитися, чи був це вибір, який я повинна зробити, і життя, яким я повинна жити. Мова йшла не про сам фільм, а про все, що буде після виходу фільму. І будь ти інтровертом, цей досвід може бути іншим. Я можу бути під наглядом, а не спостерігачем».
Фендом Marvel Cinematic Universe загальновідомо пристрасний і самовпевнений, і, як знають такі, як Кріс Еванс і Марк Руффало, аналізує кожне вимовлене слово. «Я не знала подумки, чи зможу я впоратися з цим, - зізналася Брі, виступаючи в журналі Empire, - а також я відчувала, що моє мистецтво, речі, які я хочу створити, моя здатність розповідати історії про людський досвід, страждати, надто відмінна від реальності більшості людей».
Тегі: бри ларсон
Джерело: Daily Mail
Сергей Задко 25 січня 2019Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено