Фанати Поттеріани не хочуть перезапуску фільмів


Фанати Поттеріани не хочуть перезапуску фільмів
Фото: Getty
Деніел Редкліфф готовий до нового фільму про Гаррі Поттера, але він не буде зніматися в ньому. Британський актор визнає, що він «зачарований» очікуванням, чи буде перезавантаження франшизи блокбастера в майбутньому, і вважає, що фільми можуть бути в роботі.
29-річний актор прославився як хлопчик-чарівник в першому фільмі про Гаррі Поттера в 2001 році, коли йому було всього 11 років. У той час, як Деніел готовий побачити перезавантаження з «іншими історіями з цього світу», віддані шанувальники улюбленої кіношної франшизи не зовсім готові до нових фільмів.
Реагуючи на можливість перезавантаження Гаррі Поттера, фанати погодилися з Деніелом, що це, швидше за все, відбудеться рано чи пізно, але вони стурбовані тим, що це може зруйнувати спадщину. Вони сказали: «Перезавантаження в якійсь формі неминуча, але ми повторюємо для Редкліффа - СЕРІЯ ВСЕ ЩЕ ПОВИННА БУТИ НЕЗАЙМАНОЮ». Поділившись схожою думкою, інший користувач Twitter погодився: «Вони просто зруйнують франшизу», а інший сказав: «Як щодо того, щоб ми не чіпали ці фільми? Це буде важко? Були певні франшизи, які ви не можете перезавантажити, Гаррі Поттер - одна з них».
Тегі: дэниел рэдклифф
Джерело: Twitter
Сергей Задко 26 лютого 2019


Ім’я:
13 травня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено