Файгі натякнув на появу Блейда в кіновсесвіті MCU


Файгі натякнув на появу Блейда в кіновсесвіті MCU
Напередодні прем'єри «Людини-павука: Повернення додому» глава Marvel Кевін Файгі продовжує роздавати інтерв'ю, в яких повідомляє всі нові подробиці про майбутнє кіновсесвіту MCU. Зокрема, Файгі зізнався, що хотів би повернути у всесвіт Marvel Блейда, роль якого ще в кінці дев'яностих приміряв Веслі Снайпс.
«Мені здається, це було б круто», - відповів Файгі на питання про потенційну появу Блейда в MCU. «Я почав працювати в Marvel 17 років тому, і сучасну епоху супергеройських фільмів визначили дві події. Одна з них - запуск фільмів про Людей Ікс. Але ще за кілька років до цього вийшов «Блейд». Персонаж, про якого мало хто знав, раптом зумовив появу успішної франшизи. Для мене це стало відмінним уроком - неважливо, наскільки добре людям знайомий персонаж, куди важливіше, наскільки крутим вийшов фільм. Через багато років саме з цієї причини ми зняли «Вартових Галактики» і «Доктора Стренджа». Мені здається, Блейд зараз - культовий герой, і, думаю, було б цікаво придумати що-небудь з його участю».
Веслі Снайпс, який зіграв у свій час Блейда, не так давно в інтерв'ю натякав, що не проти повернутися до цієї ролі - і все залежить від Marvel. Нагадаємо, перший «Блейд» вийшов в прокат майже 20 років тому, в 1998 році.
Тегі: блэйд, кевин файги
Сергей Задко 28 червня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено