addams-family-2

Гоша Куценко назвав причини розлучення


Гоша Куценко назвав причини розлучення
Гостем програми «Секрет на мільйон» став 50-річний Гоша Куценко. Актор згадав про свій запаморочливий роман з Марією Порошиною і вперше розповів про те, чому вони розлучилися, коли їх дочки було всього 3 місяці.
Актор без пам'яті закохався в юну красуню, яка вступала до театрального інституту, де він навчався вже на третьому курсі: «Коли я її вперше побачив, я відразу закохався. Це був не швидкий роман, до яких я звик. У неї був хлопець, і я відбив її. Я довго залицявся до неї». Гоша згадав, як вони з Марією почали жити разом, а через пару років у них народилася дочка Поліна. «Так сталося, що пройшло три місяці з тих пір, як народилася Поліна, і наша сім'я розвалилася. Це було як раз час нашої «Партійної зони». Скажу чесно і відверто - цей світ спокусив мене. І вся ця популярність підкуповувала, і в мене поїхав дах. І тоді я зрадив їй», - розповів Куценко.
Після цього Гошу, за його словами, дуже мучила совість, і він вирішив зізнатися в скоєному. Однак Марія пробачити зраду, за словами актора, не змогла і прогнала його. Зараз Куценко розуміє, що причиною його поведінки почасти стало те, що він був не готовий до такої великої відповідальності, як поява на світ доньки. Гоша не приховує, що довгий час після розриву з Марією він шкодував про скоєне.
Тегі: гоша куценко
Сергей Задко 30 травня 2017


Ім’я:
18 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено