Грінт розповів, як зйомки в "Поттері" змінили його


Грінт розповів, як зйомки в
Фото: Getty
30-річний Руперт Грінт, який прославився після виконання ролі Рона Візлі в екранізації відомого роману про Гаррі Поттера, дав інтерв'ю виданню Radio Times. У ньому актор розповів про те, як важко йому, 11-річному хлопчикові, було тоді впоратися зі своєю популярністю.
«Я з усіх сил намагаюся згадати життя до зйомок у картині. Це були дивні часи, я був повністю захоплений зйомками. Мені здається, я втратив справжнього себе на цьому шляху. Іноді мені хотілося стати невидимим і просто піти, скажімо, на барбекю з друзями. Але це важко зробити до сих пір. З такою славою всі бачать в тобі твого героя, і в якийсь момент ти розумієш, що і сам вже насилу поділяєш себе і свого персонажа», - зізнався він.
Руперт відверто розповів, що були моменти, коли йому дуже хотілося все кинути і просто піти. До початку зйомок хлопчик жив звичайним життям і був дуже щасливий. Після закінчення зйомок франшизи фільму в 2007 році він вирішив зробити перерву.
За підрахунками ЗМІ, за час зйомок в "поттеріані" Руперт заробив близько 35 мільйонів доларів. Але в інтерв'ю актор зізнався, що не знає точно, скільки у нього грошей - не в них щастя.
Тегі: руперт гринт
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 12 грудня 2018Ім’я:
20 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено