Гвінет Пелтроу загрожує суд


Гвінет Пелтроу загрожує суд
Фото: DR

 Ще 10 років тому голлівудська актриса Гвінет Пелтроу запустила лайф-стайл проект Goop, де ділиться з користувачами порадами щодо правильного способу життя і секретами краси і здоров'я. Однак подібне гарне починання вже викликало велику кількість запитань. Справа в тому, що публікації на сайті найчастіше схожі на шаманські рецепти, методи і практики нетрадиційної медицини, які можуть завдати шкоди здоров'ю людини.

Так і сталося з біологічними добавками для вагітних, виробництвом яких займалася компанія актриси. За результатами наукових досліджень з'ясувалося, що доза вітаміну А в препараті в рази перевищує встановлені дози, а значить, здатна нашкодити організму майбутніх мам. Крім того, багато покупців продукції від Гвінет заявили, що ніякої користі від добавок вони не відчули. У вересні цього року компанія обіцяла відшкодувати збиток в досудовому порядку, але вже в кінці жовтня в зв'язку з новими обставинами було оголошено про початок судового розгляду.
Лікарі авторитетно заявляють, що поки жоден продукт марки Гвінет не отримав схвалення провідних організацій охорони здоров'я. Сама актриса довгий час не давала ніяких коментарів по неприємної ситуації.
"Я можу монетизувати всі ці вирячені на мене очі" - загадково заявила Пелтроу в одному з недавніх інтерв'ю.
Тегі: гвинет пэлтроу
Джерело: ok-magazine.ru
Сергей Задко 27 жовтня 2018Ім’я:
10 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено