Гвінет Пелтроу і Бред Фелчак одружилися


Гвінет Пелтроу і Бред Фелчак одружилися
Фото: Getty

 Що ж, на цей раз офіційно: 46-річна Гвінет Пелтроу і 47-річний Бред Фелчак стали чоловіком і дружиною! Весілля актриси і продюсера відбулася 29 вересня в особняку Пелтроу в Хемптоні, штат Нью-Йорк. На церемонію наречений і наречена запросили багатьох своїх знаменитих друзів - привітати пару з радісною подією приїхали Роберт Дауні-молодший, Кемерон Діас з чоловіком Бенджі Медденом, Стівен Спілберг та інші.

Так як торжество було приховано від сторонніх очей, ЗМІ вдалося лише зафіксувати гостей в той час, коли вони під'їжджали до будинку Пелтроу на автомобілях. Так що ні весільної сукні нареченої, ні деталей торжества поки, на жаль, немає. Але, сподіваємося, Гвінет пізніше все ж поділиться з шанувальниками святковими знімками.
Як розповіли очевидці, на території будинку Пелтроу виднілися три шатра. В одному з них, мабуть, відбулася сама церемонія одруження, в іншому - святковий обід, а третій був призначений для обслуговуючого персоналу.
До речі, в квітні пару вже намагалися "одружити". Повідомлялося, що вони зіграли таємне весілля, на яку покликали не одну сотню гостей. Тепер же стало ясно, що тоді представники західної преси поквапилися.
Тегі: гвинет пэлтроу
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 29 вересня 2018Ім’я:
11 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено