Гвінет Пелтроу показала обручку


Гвінет Пелтроу показала обручку

 На церемонії вручення премій Producers Guild Awards увагу глядачів привернула аж ныяк не сукня Гвінет Пелтроу (хоча червоне плаття, в якому вона з'явилася на вечорі, теж не залишилося непоміченим), а досить значних розмірів аксесуар, який вона одягла на свій безіменний палець . Йдеться про обручку, подаровану Гвінет її нареченим Бредом Фелчаком.

Судячи з розміру каменю (а в центрі кільця красується фіолетовий сапфір), на подарунок для коханої жінки Фелчак не поскупився. Втім, сам він в день народження коханої зізнався, що йому з нею неймовірно пощастило, тому кільце - це лише черговий доказ його великий до неї любові.
"Це найкрасивіша жінка всіх часів. Ми всі дуже щасливі, що вона з'явилася на світ (але я найщасливіший)," - заявив він.
Нагадаємо, що про заручини 45-річної Пелтроу і 46-річного Фелчака стало відомо пару тижнів тому. Про це самі закохані повідомили інтернет-порталу Goop, який належить актрисі. Незважаючи на те що чутки про намір пари одружитися ходили давно (Гвінет і Бред зустрічаються вже кілька років), зв'язати себе узами шлюбу закохані вирішили тільки зараз.
Цікаво, що і колишній чоловік Гвінет Пелтроу Кріс Мартін, здається, теж налагодив особисте життя - 40-річного музиканта все частіше бачать в компанії 28-річної актриси Дакоти Джонсон. Хтозна, можливо, Кріс скоро піде за прикладом колишньої дружини і теж зробить відповідальний крок.
Тегі: гвинет пэлтроу
Сергей Задко 24 січня 2018


Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено