last-night-in-soho

Харві Вайнштейн збирається подати в суд на Уму Турман


Харві Вайнштейн збирається подати в суд на Уму Турман

 Чергова хвиля скандалу навколо Харві Вайнштейна розгорнулася після шокуючих одкровень Уми Турман. Актриса впродовж тривалого часу не розповідала бридку правду про роботу з продюсером, однак днями її терпець увірвався.

За словами Уми, вперше з неналежною поведінкою Вайнштейна вона зіткнулася після виходу фільму «Кримінальне чтиво». Одного разу продюсер запросив її до себе в номер, однак на ділі відвів в сауну, звідки та поспішила піти. Після цього випадку Харві відкрито пропонував Турман секс і погрожував зруйнувати її кар'єру в разі відмови від інтимної близькості.
Сам Вайнштейн вже вибачився перед Умою і стверджує, що нічого подібного не було. За його словами, актриса просто неправильно розцінила його незграбний флірт.
Коментарі журналістам дав і адвокат продюсера. Він зазначив, що Турман сильно прикрасила історію, і тепер юристи з'ясовуватимуть, чи доцільно подати на Турман в суд.
Нагадаємо, що раніше відразу кілька відомих голлівудських актрис звинуватили Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях, що призвело до повного краху його кар'єри і сімейного життя. В даний час Харві Вайнштейн проходить курс лікування від сексуальної залежності і інших психічних розладів в одній із спеціалізованих клінік.
Тегі: харви вайнштейн, ума турман
Сергей Задко 07 лютого 2018


Ім’я:
26 жовтня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено