Харві Вайнштейн захистився від звинувачень Сальми Хайек


Харві Вайнштейн захистився від звинувачень Сальми Хайек

Днями відома актриса Сальма Хайек стверджувала, що кінопродюсер Харві Вайнштейн погрожував "вбити її", забрати її роль у фільмі "Фріда", за яку вона отримала "Оскар", за те, що вона відмовлялася від інтимних стосунків з жінкою.

У картині "Фріда" зірка виконувала роль художниці Фріди Кало, яка була відома своєю любов'ю, як до жінок, так і до чоловіків. Актриса заявила, що продюсер обіцяв закрити фільм, якщо Сальма відмовиться від його умови з'явитися в пікантній сцені з партнеркою.

Але 65-річний Вайнштейн відзначив, що він був тим, хто насправді відстоював роль Сальми і хотів, щоб вона брала участь у фільмі.

"Пан Вайнштейн дивиться на Хайек, як на першокласну актрису і задіяв актрису в декількох фільмах, включаючи" Одного разу в Мексиці "," Догма "і" Студія 54 ". Він дуже пишався її номінацією на премію" Оскар "в номінації" Краща актриса " за роль Фріди і підтримував її подальшу роботу ", - повідомив представник продюсера.

"У той час як Дженніфер Лопес цікавилася роллю Фріди, Харві відстоював Сальму на цьому місці. Miramax вклали 12 мільйонів доларів і прагнули до досконалості", - додав він.

З посиланням на інтимну сцену, про яку говорила Сальма, що це привело її до "істериці і сильному потрясіння", представник Вайнштейна заявив: "Пан Вайнштейн не може згадати про тиск на Сальму, який стосується постільної сцени з жінкою - партнером по фільму , і він не був там під час зйомки цього епізоду ".

Більш того, за словами представника кінопродюсера, дана сцена була частиною історії про художницю, так як Фріда Кало любила жінок і дана сцена цілком логічна.

Тегі: харви вайнштейн, сальма хайек
Сергей Задко 16 грудня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено