Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко розійшлись!


Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко розійшлись!
Фото: Getty

 Боксер Володимир Кличко і його наречена актриса Хайден Панеттьєрі вирішили скасувати заручини.

 «Хайден і Володимир знаходяться в прекрасних і дружніх відносинах, вони - велика частина життя один одного. Хайден повертається в Лос-Анджелес і буде вирішувати, що далі. Але вони більше не разом », - розповів інсайдер з оточення сім'ї порталу E! News.
Але здається, Хайден вже вирішила, чим вона займеться далі! Вчора актрису помітили на побаченні з невідомим чоловіком. Спочатку вони разом вечеряли в ресторані в Лос-Анджелесі, а потім їх піймали папараццы по дорозі до автомобіля. До речі, парочка своїх почуттів не приховувала: вони разом йшли за ручку, а потім навіть станцювали танець біля дверей машини.
Нагадаємо, Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко вперше оголосили про свої заручини в 2009 році, проте через два роки вони розлучилися. У 2013 році актриса і боксер відновили відносини і навіть зібралися грати весілля, яке, втім, так і не відбулося. У 2014 році у Панеттьєрі і Кличко народилася дочка, яку вони назвали Кайя Євдокія. Ще взимку, до слова, в їх відносинах все було добре: парочку бачили на відпочинку на Барбадосі.
Тегі: хайден панеттьери
Джерело: E! News
Сергей Задко 05 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено