Хайден Панеттьєрі продає особняк, де жила з Кличком


Хайден Панеттьєрі продає особняк, де жила з Кличком
Фото: Gettyimages.ru/People/Parks

 Одним з головних ньюсмейкерів цього тижня, безсумнівно, стала Хайден Панеттьєрі. Спочатку папарацці сфотографували актрису в компанії невідомого чоловіка, а на наступний день в ЗМІ з'явилася новина про те, що Хайден і Володимир Кличко розлучаються після дев'яти років стосунків. Сьогодні Панеттьєрі знову в центрі уваги, але тема для обговорень на цей раз не її особисте життя, а виставлений на продаж особняк, який вона ділила з Кличком.

Будинок, побудований в 2012 році, розташований в столиці штату Теннессі Нешвіллі. У ньому є чотири спальні, п'ять ванних кімнат, їдальня, велика кухонна зона, тренажерний зал, кабінет, затишна вітальня, приміщення під пральню, гардеробна і велика відкрита тераса з видом на внутрішній двір.
Оформленням сімейного гніздечка для Хайден Панеттьєрі, Володимира Кличка і їх дочки займався американський дизайнер Бенджамін Вандівер, який зазвичай віддає перевагу мінімалістичному стилю.
На земельній ділянці також є окрема будівля, перший поверх якого відведено під гараж на два місця і сауну з окремим виходом до басейну, другий - під студію. У студії є міні-кухня, спальня, невелика вітальня, ванна кімната.
На продаж нерухомість Хайден Панеттьєрі і Володимир Кличко виставили за 1 650 000 доларів.
Тегі: хайден панеттьери
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 12 серпня 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено