Хайден Панеттьєрі стала свідком п'яної бійки


Хайден Панеттьєрі стала свідком п'яної бійки
Фотография: Instagram

 Особисте життя екс-дівчини Володимира Кличка Хайден Панеттьєрі, яка знову набула жіноче щастя з актором Брайаном Хікерсоном, не таке вже й солодке. Так, новий бойфренд акторки втягнув її в скандал.

Хайден стала свідком п'яної бійки нового хлопця з його батьком Девідом, пише TMZ. Інцидент стався ще в жовтні, проте в руки ЗМІ рапорт поліції потрапив тільки зараз. У ньому говориться, що поліцію в будинок Брайана викликала налякана Хайден.
Коли Панеттьєрі відкрила двері правоохоронцям, вона була в стані алкогольного сп'яніння і панікувала, сказано в документі. Офіцер поліції побачив, як п'яний Брайан з пляшкою в руці женеться за своїм батьком. На тілі чоловіка були помітні сліди побоїв, кров і синці. Девід сказав поліції, що впав.
Брайана затримали, але він все звинувачення в нападі на свого батька заперечував. Також хлопець Хейден відмовився надавати відомості про себе, щоб не нашкодити своїй дівчині.
Тим часом Панеттьєрі розповіла правоохоронцям, що перед конфліктом вони разом з Брайаном і його батьком розпивали алкогольні напої.
Тегі: хайден панеттьери
Джерело: segodnya.ua, TMZ
Сергей Задко 04 листопада 2018Ім’я:
16 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено