Хіларі Дафф розповіла про домашні пологи


Хіларі Дафф розповіла про домашні пологи
Фото: Getty

 31-річна Хіларі Дафф 25 жовтня стала мамою вдруге. Про своєї радості актриса відразу ж розповіла в Instagram. А днями зірка зізналася, для підтримки тонусу і боротьби з післяпологовий депресією вона обрала спосіб, який багатьом здасться, щонайменше, неприємним і дивним. Знаменитість вживає в їжу власну плаценту, роблячи смузі з фруктами.

"Це приголомшливий коктейль. Спочатку я була в шоці, але потім дізналася, що таким чином можна запобігти післяпологові депресії, тому ризикнула спробувати," - сказала селебріті.
Зірка заявила, вона зберігає плаценту у вигляді заморожених кубиків і збирається ще кілька місяців вживати її в їжу. В останні роки ця практика стала досить популярною, плаценту їли такі знаменитості, як Ніккі Рід, Блек Чайна і Кім Кардашьян.
Також в одному зі свіжих інтерв'ю подкасту Dr. Elliot Berlin's Informed Pregnancy Хіларі розповіла про те, що вона давно мріяла отримати інший досвід і народити вдома. Дафф також хотіла, щоб на пологах були присутні її бойфренд, Меттью Кома, старший син, мама і чотири собаки. Втім, Лука відмовився від цієї пропозиції.
Тегі: хилари дафф
Джерело: spletnik.ru
Сергей Задко 10 листопада 2018Ім’я:
13 квітня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено