Г'ю Джекман збирається зробити перерву в кар"єрі


Г'ю Джекман збирається зробити перерву в кар

 Попрощавшись з роллю Росомахи в "Логані", Хью Джекман збирається на якийсь час попрощатися і з акторським ремеслом. 49-річний Джекман, відразу після зйомок "Логана" переключився на "Найвеличнішого шоумена" і працював практично без відпочинку весь 2017 рік, заявив, що хоче зробити перерву в акторській кар'єрі.

Тепер, коли промо-тур "Найвеличнішого шоумена" підійшов до кінця, у актора нарешті з'явився час побути з рідними і близькими і, за його власними словами, "переоцінити" своє майбутнє.
Розмовляючи з TheFIX на сіднейської прем'єрі "Найвеличнішого шоумена", Джекман сказав: "Для мене це був чудовий рік. Я по-справжньому пишаюся всім, що встиг зробити. Але я хочу провести час з друзями, хочу відвести якийсь час, щоб подумати про життя, щось переоцінити, подумати, куди рухатися далі ".
На який саме період Джекман збирається взяти перерву, щоб зайнятися "переосмисленням", він і сам поки не знає - але точно впевнений, що проводити цю перерву буде в рідній Австралії. "Немає нічого кращого, ніж просто бути вдома, плавати на пляжі Бонді в різдвяний ранок ...", - каже актор.
Тегі: хью джекман
Сергей Задко 31 грудня 2017


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено