Х'ю Джекман уклав угоду з папараці


Х'ю Джекман уклав угоду з папараці

 Г'ю Джекман став гостем шоу Еллен Дедженерес, де розповів про новий фільм "Найбільший шоумен" і поділився останніми новинами зі свого життя. Втім, головним хітом випуску стала кумедна історія з серії "відносини зірок і папараці", що прозвучала з вуст Джекмана в ефірі.

Під час шоу Еллен показала гостям студії фотографії Г'ю, зроблені недавно папарацці на одному з пляжів Сіднея, і зробила комплімент його фігурі: "Ти фантастично виглядаєш в свої 49".

Подякувавши телеведучу, Х'ю вирішив розкрити секрет, як були зроблені ці знімки: як виявилося, у фотографій є незвичайна історія.

Приїхавши в рідну Австралію, щоб провести різдвяні канікули з сім'єю і друзями, Г'ю планував розслабитися. Йому спало на думку зробити висновок з фотографами угоду: актор запропонував їм познімати його топлес на пляжі, взявши з них слово, що після цього вони не будуть докучати його увагою. Х'ю призначив час і місце і прийшов рівно в призначений час. Свою частину домовленості виконали обидві сторони: Х'ю позував, бігаючи в бризках води, а папараці, як і обіцяли, більше не стали переслідувати актора у відпустці.
"Уявляєш, я виходжу на наступний день зі спортзалу ... і нікого!", - розповів на шоу актор.
Тегі: хью джекман
Сергей Задко 16 січня 2018


Ім’я:
16 вересня 2021
Ваш коментар

популярні плітки


Нічого не знайдено